"Kevin en de Meester Gelv-Steen" - Het verhaal

Het verhaal volgt de Gelv Kevin en zijn vrienden. Hij woont in Gelvrodax en gaat naar de universiteit. Zijn Rodax, die zorgt dat Kevin opgroeit, moet afscheid nemen van hem vanwege haar Grote Reisdag. Deze dag is voor iedereen onvermijdelijk, maar wat deze inhoudt, is een groot geheim. In Gelvrodax gebeuren mysterieuze dingen en leraren van de universiteit worden betoverd. Kevin en zijn vrienden gaan op onderzoek uit. Zij krijgen de opdracht om de Xador-stenen te vinden, omdat alleen dan Fyrdarcaul en het onheil kunnen worden afgewend en de Grote Reisdag behouden. Tijdens deze spannende zoektocht ontstaan er steeds meer vragen over de aard van de Grote Reisdag.

Nieuwsgierig? Lees dan het hele verhaal. Veel leesplezier!

Okuaj

Voor liefhebbers van The Hobbit, In de Ban van de Ring, Harry Potter en de Grijze Jager.


Please, please, please, laat a.u.b. ergens een eerlijk bericht achter over wat u van het boek vond. Dat wordt zeer gewaardeerd en u helpt andere lezers te kiezen.